Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Styczeń

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Styczeń

Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Styczeń

W styczniu w naszej szkole!Śmiech

sty

W TYM MIESIĄCU W NASZEJ SZKOLE.....

Dnia 3 stycznia 2017r. dzieci z klasy IIIb uczestniczyły w szkoleniu
z zakresu pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzili: p.Renata Perzanowska oraz p.Janusz Gawrych. Cieszymy się, że nasi uczniowie nabyli tak ważne i potrzebne umiejętności.

sty

Dnia 16 stycznia 2017 r. pani wicedyrektor Irmina Rudnicka po raz kolejny przybliżyła dzieciom z klas I-III legendy polskie. Tym razem uczniowie poznali dwie legendy ze zbioru " Legendy Polskie. Od Tatr do Bałtyku" "- Warszawska Syrenka" oraz "Złota Kaczka".

sty

Szkolna akcja " Góra Grosza" zakończyła się dużym sukcesem. W tym roku zebraliśmy tysiąc trzysta siedem złotych i pięćdziesiąt dwa grosze. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tegorocznej zbiórce monet.

sty

Samorząd Szkolny włączył się w akcję organizowaną przez Straż Pożarną "Misie ratownisie". Udało nam się zebrać dużą ilość pluszaków, które (mamy nadzieję) pomogą dzieciom w różnych trudnych sytuacjach i staną się prawdziwymi Ratownikami. Akcję koordynowała p.M.Koseska- opiekun SU.

Dnia 20 stycznia gościliśmy w naszej szkole liczne grono Babć

i Dziadków, dla których dzieci z przedszkola i dzieci z oddziałów

0 przygotowały wspaniałą uroczystość. Wszyscy obecni ze wzruszeniem słuchali wierszy i piosenek w wykonaniu najmłodszych.

Z przyjemnością obejrzeliśmy też taniec ubranych w zielono-czerwone stroje krasnoludków przygotowanych przez p.K.Wolską. Po życzeniach przekazanych przez Dyrekcję Szkoły Babcie i Dziadkowie mieli okazję spotkać się z wnukami w salach, gdzie czekała herbatka, domowe ciasto i własnoręcznie przygotowane upominki. Dzieci przygotowywały się do Dnia Babci i Dziadka pod opieką wychowawców przedszkola: p.B.Stosio, p.M.Mirosz i p.M.Orzechowskiej oraz wychowawców oddziałów 0 : p.E.Michalak, p.L.Kosińskiej i p.J.Jankowskiej.

sty

Od 23 stycznia 2017r. uczniowie naszej szkoły mogą spędzić aktywnie długą przerwę przychodząc na dyskotekę organizowaną w małej sali gimnastycznej. Didzejem szkolnych dyskotek jest p.Małgorzata Koseska.