Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Luty

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Luty

Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Luty

W lutym w naszej szkole!Mrugnięcie

luty

W TYM MIESIĄCU W NASZEJ SZKOLE....

gw

1 lutego odbyły się spotkania wychowawców klas z rodzicami poprzedzone spotkaniem ogólnym z Dyrektorem Szkoły p.Wojciechem Rastawickim i Zastępcą Wójta Gminy p.Piotrem Chmielewskim. Celem zebrań z wychowawcami było omówienie wyników nauczania za
I semestr.Natomiast Pan Wicewójt przybliżył rodzicom sposób wdrażania reformy oświaty w naszej gminie oraz odpowiedział na pytania przygotowane przez Radę Rodziców.

gw

W dniu 7 lutego uczniowie klas I-III spotkali się z panem policjantem. Tematem spotkania było bezpieczeństwo podczas ferii zimowych. Uczniowie klas IV-VI omawiali te tematy podczas spotkań
z wychowawcami.

gw

7 lutego odbyły się też dwugodzinne warsztaty dla uczniów klas VI prowadzone przez ratownika medycznego. W pierwszej części omawiany był problem uzależnień. Druga część poświęcona była pierwszej pomocy przedmedycznej.

gw

Mimo, że Walentynki wypadają w tym roku w czasie naszych ferii zimowych, Samorząd Uczniowski umożliwił uczniom przesłanie kartek z wyrazami sympatii organizując w dniach 9-10 luty pocztę walentynkową.

W dniu 9 lutego uczniowie klas 0-VI uczestniczyli w koncercie
"Mądre dzieci". Była to (oprócz słuchania muzyki) lekcja patriotyzmu
i dobrego wychowania.

gw

Dnia 11 lutego odbyły się w naszej szkole Bale Karnawałowe. Uczniowie, nauczyciele i obecni na balu członkowie rodzin uczniów- bawili się wspaniale. Szkoła rozbrzmiewała muzyką od godziny 10.00 do 17.30.