Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Marzec

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia » Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Marzec

Gazetka szkolna rok 2016/2017 - Marzec

W marcu w naszej szkole!Uśmiech

mar

W TYM MIESIĄCU W NASZEJ SZKOLE....

gw

Dnia 8 marca Samorząd Uczniowski zorganizował wybory Miss Szkoły. W głosowaniu wzięło udział 95 chłopców. Zaszczytny tytuł zdobyła Marysia Bankiewicz z klasy Va. Gratulujemy.

gw

9 marca odbyła się w naszej szkole kolejna fluoryzacja. Najlepiej przygotowali się do niej uczniowie klasy IIb ( wszystkie dzieci miały

w tym dniu szczoteczki). Najgorzej spisały się klasy IIa i VIb.

gw

W ramach walki z hałasem uczniowie naszej szkoły mogli spędzać długą przerwę w "Strefie ciszy".Od dnia 14 marca zorganizowana została " Długa przerwa z książką". Cieszymy się, że tak wielu uczniów chce spędzić przerwę na odpoczynku bez krzyków i hałasu.

Dnia 21 marca uczniowie klas I-III powitali wiosnę wierszem

i piosenką. Podczas apelu odbył się drugi etap "Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Własnej O Tematyce Wiosennej". Wcześniej odbyły się eliminacje klasowe, które spośród wszystkich uczniów, którzy napisali wiersze o wiośnie, wyłoniły zwycięzców.

Finaliści, oprócz wspaniałych wierszy, zaprezentowali widowni wiosenne przebrania i rekwizyty. Jury w składzie:

p.Wicedyrektor I. Rudnicka, p.M.Stepień i p.A.Bajdecka miało trudne zadanie, ale po naradzie ustaliło, że:
I miejsce zajęła Gabrysia Miąskiewicz z kl.IIId
II miejsce Julia Poławska z kl. IIIb
III miejsce Wiktoria Pytkowska z kl.IIIc
Gratulujemy! Po wysłuchaniu tak pięknych wierszy wiosna na pewno przyjdzieUśmiech